12065C183MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065C183MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12065C183MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.12065C183MAT2A.pdf2.12065C183MAT2A.pdf
  • Pranešimas
12065C183MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12065C183MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5217 pcs Duomenų lapas 1.12065C183MAT2A.pdf2.12065C183MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.018µF