12065C154MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065C154MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12065C154MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.12065C154MAT2A.pdf2.12065C154MAT2A.pdf
  • Pranešimas
12065C154MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12065C154MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 674959 pcs Duomenų lapas 1.12065C154MAT2A.pdf2.12065C154MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.15µF Programos General Purpose