12063D475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063D475MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12063D475MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Duomenų lapai: 1.12063D475MAT2A.pdf2.12063D475MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
12063D475MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12063D475MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 357007 pcs Duomenų lapas 1.12063D475MAT2A.pdf2.12063D475MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 478-2577-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4.7µF Programos General Purpose