12063C105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12063C105MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12063C105MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.12063C105MAT2A.pdf2.12063C105MAT2A.pdf
  • Pranešimas
12063C105MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12063C105MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 703941 pcs Duomenų lapas 1.12063C105MAT2A.pdf2.12063C105MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 12063C105MAT2A-ND
12063C105MAT2A/2.5K
12063C105MAT2A/2K
12063C105MAT2A\2K
12063C105MAT2A\3K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1µF