12062C683MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C683MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12062C683MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206
Duomenų lapai: 12062C683MAT2A.pdf
  • Pranešimas
12062C683MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12062C683MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200481 pcs Duomenų lapas 12062C683MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.068µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TOOL STOPPER
Sandelyje: 209 pcs
parsisiųsti: 1206311.pdf
RFQ
12062C822JAT2A
12062C822JAT2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
Sandelyje: 899979 pcs
parsisiųsti: 12062C822JAT2A.pdf
RFQ
12062C682JAT2A
12062C682JAT2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 6800PF 200V X7R 1206
Sandelyje: 865390 pcs
parsisiųsti: 12062C682JAT2A.pdf
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN BASE SIDE ENTRY SZ4 PG16
parsisiųsti: 1206300000.pdf
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TOOL GUIDE
Sandelyje: 504 pcs
12062C682KAT2A
12062C682KAT2A