12062C103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C103MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12062C103MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.12062C103MAT2A.pdf2.12062C103MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
12062C103MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 12062C103MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 200V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 603410 pcs Duomenų lapas 1.12062C103MAT2A.pdf2.12062C103MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 478-10868-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 10000pF