12061A331MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
12061A331MAT4A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12061A331MAT4A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: 1.12061A331MAT4A.pdf2.12061A331MAT4A.pdf3.12061A331MAT4A.pdf
  • Pranešimas
12061A331MAT4A specifikacijos
Dalies numeris 12061A331MAT4A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4598 pcs Duomenų lapas 1.12061A331MAT4A.pdf2.12061A331MAT4A.pdf3.12061A331MAT4A.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Talpa 330pF