0805YC475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YC475MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805YC475MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.0805YC475MAT2A.pdf2.0805YC475MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
0805YC475MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0805YC475MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698752 pcs Duomenų lapas 1.0805YC475MAT2A.pdf2.0805YC475MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-10575-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 4.7µF