0805YA331FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YA331FAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0805YA331FAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 16V NP0 0805
Duomenų lapai: 1.0805YA331FAT2A.pdf2.0805YA331FAT2A.pdf3.0805YA331FAT2A.pdf
  • Pranešimas
0805YA331FAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0805YA331FAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 16V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 523364 pcs Duomenų lapas 1.0805YA331FAT2A.pdf2.0805YA331FAT2A.pdf3.0805YA331FAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 330pF