08056D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08056D106MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08056D106MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Duomenų lapai: 1.08056D106MAT2A.pdf2.08056D106MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
08056D106MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08056D106MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174729 pcs Duomenų lapas 1.08056D106MAT2A.pdf2.08056D106MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-3648-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Talpa 10µF Programos General Purpose