08055J150FBTTR
AVX CorporationAVX Corporation
08055J150FBTTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08055J150FBTTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 15PF 50V 0805
Duomenų lapai: 08055J150FBTTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
08055J150FBTTR specifikacijos
Dalies numeris 08055J150FBTTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 15PF 50V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 86265 pcs Duomenų lapas 08055J150FBTTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.044" (1.13mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 15pF Thin Film Capacitor 50V 0805 (2012 Metric)
Talpa 15pF