08055C331KAJ2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055C331KAJ2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08055C331KAJ2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08055C331KAJ2A.pdf2.08055C331KAJ2A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
08055C331KAJ2A specifikacijos
Dalies numeris 08055C331KAJ2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4210 pcs Duomenų lapas 1.08055C331KAJ2A.pdf2.08055C331KAJ2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 330pF