08055C104MAT4P
AVX CorporationAVX Corporation
08055C104MAT4P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08055C104MAT4P
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08055C104MAT4P.pdf2.08055C104MAT4P.pdf3.08055C104MAT4P.pdf
  • Pranešimas
08055C104MAT4P specifikacijos
Dalies numeris 08055C104MAT4P Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4929 pcs Duomenų lapas 1.08055C104MAT4P.pdf2.08055C104MAT4P.pdf3.08055C104MAT4P.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 0.1µF