08053D106MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08053D106MAT4A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08053D106MAT4A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Duomenų lapai: 1.08053D106MAT4A.pdf2.08053D106MAT4A.pdf
  • Pranešimas
08053D106MAT4A specifikacijos
Dalies numeris 08053D106MAT4A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10UF 25V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 415279 pcs Duomenų lapas 1.08053D106MAT4A.pdf2.08053D106MAT4A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-11515-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Talpa 10µF Programos General Purpose