08053C392MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C392MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08053C392MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 3900PF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08053C392MAT2A.pdf2.08053C392MAT2A.pdf
  • Pranešimas
08053C392MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08053C392MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 3900PF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1312068 pcs Duomenų lapas 1.08053C392MAT2A.pdf2.08053C392MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3900pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 3900pF Programos General Purpose