08053C331KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C331KAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08053C331KAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08053C331KAT2A.pdf2.08053C331KAT2A.pdf
  • Pranešimas
08053C331KAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08053C331KAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 330PF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1430373 pcs Duomenų lapas 1.08053C331KAT2A.pdf2.08053C331KAT2A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 330pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas 08053C331KAT2A
Švino stilius 0.037" (0.94mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 330PF 25V X7R 0805