08053C222MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C222MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08053C222MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08053C222MAT2A.pdf2.08053C222MAT2A.pdf
  • Pranešimas
08053C222MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08053C222MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 2200PF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1246696 pcs Duomenų lapas 1.08053C222MAT2A.pdf2.08053C222MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 08053C222MAT2A-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 2200pF