08053C105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053C105MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08053C105MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08053C105MAT2A.pdf2.08053C105MAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
08053C105MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08053C105MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 961124 pcs Duomenų lapas 1.08053C105MAT2A.pdf2.08053C105MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-10830-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1µF Programos General Purpose