08052C561KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C561KAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08052C561KAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08052C561KAT2A.pdf2.08052C561KAT2A.pdf
  • Pranešimas
08052C561KAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08052C561KAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 560PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1433264 pcs Duomenų lapas 1.08052C561KAT2A.pdf2.08052C561KAT2A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 560pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 08052C561KAT2A-ND
08052C561KAT2A/4K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 08052C561KAT2A Švino stilius 0.037" (0.94mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 560PF 200V X7R 0805