08052C152KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08052C152KAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08052C152KAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 200V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.08052C152KAT2A.pdf2.08052C152KAT2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
08052C152KAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08052C152KAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1500PF 200V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 330110 pcs Duomenų lapas 1.08052C152KAT2A.pdf2.08052C152KAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 478-1340-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos General Purpose