08051U6R2CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08051U6R2CAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 08051U6R2CAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 6.2PF 100V NP0 0805
Duomenų lapai: 1.08051U6R2CAT2A.pdf2.08051U6R2CAT2A.pdf
  • Pranešimas
08051U6R2CAT2A specifikacijos
Dalies numeris 08051U6R2CAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 6.2PF 100V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 286089 pcs Duomenų lapas 1.08051U6R2CAT2A.pdf2.08051U6R2CAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija U
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Ultra Low ESR
Išsamus aprašymas 6.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Talpa 6.2pF