0612ZD684MAT2V
AVX CorporationAVX Corporation
0612ZD684MAT2V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0612ZD684MAT2V
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 10V X5R 0612
Duomenų lapai: 1.0612ZD684MAT2V.pdf2.0612ZD684MAT2V.pdf
  • Pranešimas
0612ZD684MAT2V specifikacijos
Dalies numeris 0612ZD684MAT2V Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 10V X5R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92964 pcs Duomenų lapas 1.0612ZD684MAT2V.pdf2.0612ZD684MAT2V.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.030" (0.76mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric) Kiti vardai 478-2907-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Reverse Geometry) Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0612 (1632 Metric) Talpa 0.68µF