0612ZC474MAT2U
AVX CorporationAVX Corporation
0612ZC474MAT2U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0612ZC474MAT2U
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 10V X7R 0612
Duomenų lapai: 0612ZC474MAT2U.pdf
  • Pranešimas
0612ZC474MAT2U specifikacijos
Dalies numeris 0612ZC474MAT2U Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 10V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4798 pcs Duomenų lapas 0612ZC474MAT2U.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Reverse Geometry) Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Talpa 0.47µF