06125C333MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
06125C333MAT2W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06125C333MAT2W
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 50V X7R 0612
Duomenų lapai: 1.06125C333MAT2W.pdf2.06125C333MAT2W.pdf
  • Pranešimas
06125C333MAT2W specifikacijos
Dalies numeris 06125C333MAT2W Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 50V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4837 pcs Duomenų lapas 1.06125C333MAT2W.pdf2.06125C333MAT2W.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Reverse Geometry) Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Talpa 0.033µF