0603YA101MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YA101MAT4A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0603YA101MAT4A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 1.0603YA101MAT4A.pdf2.0603YA101MAT4A.pdf3.0603YA101MAT4A.pdf
  • Pranešimas
0603YA101MAT4A specifikacijos
Dalies numeris 0603YA101MAT4A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 100PF 16V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5632 pcs Duomenų lapas 1.0603YA101MAT4A.pdf2.0603YA101MAT4A.pdf3.0603YA101MAT4A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±20% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Talpa 100pF