06033J0R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
06033J0R2ABTTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06033J0R2ABTTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0603
Duomenų lapai: 06033J0R2ABTTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
06033J0R2ABTTR specifikacijos
Dalies numeris 06033J0R2ABTTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 136769 pcs Duomenų lapas 06033J0R2ABTTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.05pF
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.029" (0.73mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 0.2pF Thin Film Capacitor 25V 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.2pF