06033C181MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06033C181MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06033C181MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 25V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.06033C181MAT2A.pdf2.06033C181MAT2A.pdf
  • Pranešimas
06033C181MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 06033C181MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 180PF 25V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4593 pcs Duomenų lapas 1.06033C181MAT2A.pdf2.06033C181MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 180pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 180pF