06031C162JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06031C162JAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 06031C162JAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1600PF 100V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.06031C162JAT2A.pdf2.06031C162JAT2A.pdf
  • Pranešimas
06031C162JAT2A specifikacijos
Dalies numeris 06031C162JAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1600PF 100V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1510905 pcs Duomenų lapas 1.06031C162JAT2A.pdf2.06031C162JAT2A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 1600pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Gamintojo kodas 06031C162JAT2A
Švino stilius 0.035" (0.90mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 1600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 1600PF 100V X7R 0603