0508YC274MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0508YC274MAT2W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0508YC274MAT2W
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.27UF 16V X7R 0508
Duomenų lapai: 0508YC274MAT2W.pdf
  • Pranešimas
0508YC274MAT2W specifikacijos
Dalies numeris 0508YC274MAT2W Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.27UF 16V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4788 pcs Duomenų lapas 0508YC274MAT2W.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0508 (1220 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Reverse Geometry) Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.27µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Talpa 0.27µF