0508YC102MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
0508YC102MAT2W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0508YC102MAT2W
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 16V X7R 0508
Duomenų lapai: 0508YC102MAT2W.pdf
  • Pranešimas
0508YC102MAT2W specifikacijos
Dalies numeris 0508YC102MAT2W Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 16V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199929 pcs Duomenų lapas 0508YC102MAT2W.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0508 (1220 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Talpa 1000pF Programos Bypass, Decoupling