05085C104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C104MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 05085C104MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508
Duomenų lapai: 05085C104MAT2A.pdf
  • Pranešimas
05085C104MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 05085C104MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4269 pcs Duomenų lapas 05085C104MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0508 (1220 Metric) Kiti vardai 478-2898-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Talpa 0.1µF