05083C103MAT2W
AVX CorporationAVX Corporation
05083C103MAT2W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 05083C103MAT2W
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 25V X7R 0508
Duomenų lapai: 05083C103MAT2W.pdf
  • Pranešimas
05083C103MAT2W specifikacijos
Dalies numeris 05083C103MAT2W Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 25V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215930 pcs Duomenų lapas 05083C103MAT2W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 10000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija 0508 (1220 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 05083C103MAT2W Švino stilius 0.040" (1.02mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 10000PF 25V X7R 0508