05083C102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05083C102MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 05083C102MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 25V X7R 0508
Duomenų lapai: 05083C102MAT2A.pdf
  • Pranešimas
05083C102MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 05083C102MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 25V X7R 0508 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228002 pcs Duomenų lapas 05083C102MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0508 (1220 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Talpa 1000pF Programos Bypass, Decoupling