0402YD273MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YD273MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0402YD273MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.027UF 16V X5R 0402
Duomenų lapai: 1.0402YD273MAT2A.pdf2.0402YD273MAT2A.pdf
  • Pranešimas
0402YD273MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0402YD273MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.027UF 16V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384718 pcs Duomenų lapas 1.0402YD273MAT2A.pdf2.0402YD273MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.027µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Talpa 0.027µF