04026D224MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04026D224MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04026D224MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Duomenų lapai: 1.04026D224MAT2A.pdf2.04026D224MAT2A.pdf
  • Pranešimas
04026D224MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 04026D224MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2217616 pcs Duomenų lapas 1.04026D224MAT2A.pdf2.04026D224MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Talpa 0.22µF