04023J2R7CBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J2R7CBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023J2R7CBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0402
Duomenų lapai: 04023J2R7CBSTR.pdf
  • Pranešimas
04023J2R7CBSTR specifikacijos
Dalies numeris 04023J2R7CBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 411396 pcs Duomenų lapas 04023J2R7CBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.25pF
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 2.7pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Talpa 2.7pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
04023J2R7BBWTR\500
04023J2R7BBWTR\500
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0402