04023J2R0PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J2R0PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023J2R0PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 2PF 25V 0402
Duomenų lapai: 04023J2R0PBSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
04023J2R0PBSTR specifikacijos
Dalies numeris 04023J2R0PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 2PF 25V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92092 pcs Duomenų lapas 04023J2R0PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-7408-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Talpa 2pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
04023J2R0QBWTR
04023J2R0QBWTR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 2PF 25V 0402
Sandelyje: 102624 pcs
parsisiųsti: 04023J2R0QBWTR.pdf
RFQ
04023J2R0PBSTR\500
04023J2R0PBSTR\500
Gamintojai: AVX Corporation