04023J0R8ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R8ABSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023J0R8ABSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0402
Duomenų lapai: 04023J0R8ABSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
04023J0R8ABSTR specifikacijos
Dalies numeris 04023J0R8ABSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234107 pcs Duomenų lapas 04023J0R8ABSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.05pF
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-10666-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.8pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Talpa 0.8pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
04023J0R7BBSTR
04023J0R7BBSTR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402