04023C122MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023C122MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04023C122MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 25V X7R 0402
Duomenų lapai: 1.04023C122MAT2A.pdf2.04023C122MAT2A.pdf
  • Pranešimas
04023C122MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 04023C122MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 1200PF 25V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1019577 pcs Duomenų lapas 1.04023C122MAT2A.pdf2.04023C122MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Talpa 1200pF Programos General Purpose