04021JR65PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR65PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 04021JR65PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.65PF 100V 0402
Duomenų lapai: 04021JR65PBSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
04021JR65PBSTR specifikacijos
Dalies numeris 04021JR65PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.65PF 100V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 207000 pcs Duomenų lapas 04021JR65PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 04021JR65PBSTR/500
04021JR65PBSTR\500
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.65pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric) Talpa 0.65pF