0306ZD104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0306ZD104MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0306ZD104MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 10V X5R 0306
Duomenų lapai: 1.0306ZD104MAT2A.pdf2.0306ZD104MAT2A.pdf
  • Pranešimas
0306ZD104MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0306ZD104MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 10V X5R 0306 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142676 pcs Duomenų lapas 1.0306ZD104MAT2A.pdf2.0306ZD104MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0306 (0816 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0306 (0816 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0306ZC472MAT2A
0306ZC472MAT2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 10V X7R 0306
Sandelyje: 141740 pcs
parsisiųsti: 0306ZC472MAT2A.pdf
RFQ
0306ZD224KAT2A
0306ZD224KAT2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0306
Sandelyje: 549825 pcs
parsisiųsti: 0306ZD224KAT2A.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0307-0-15-80-30-27-04-0.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
parsisiųsti: 0307-0-15-80-30-14-04-0.pdf
0306ZD104KAT2A
0306ZD104KAT2A
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0306
parsisiųsti: 0306ZD104KAT2A.pdf
apibūdinimas: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
0306ZC473MAT2A
0306ZC473MAT2A
apibūdinimas: CAP CER 0.047UF 10V X7R 0306
parsisiųsti: 0306ZC473MAT2A.pdf
0306ZC473KAT2A
0306ZC473KAT2A
parsisiųsti: 0306ZC473KAT2A.pdf
0306ZC472KAT2A
0306ZC472KAT2A