03066C103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
03066C103MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03066C103MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306
Duomenų lapai: 1.03066C103MAT2A.pdf2.03066C103MAT2A.pdf
  • Pranešimas
03066C103MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 03066C103MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5215 pcs Duomenų lapas 1.03066C103MAT2A.pdf2.03066C103MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0306 (0816 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL (Reverse Geometry) Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) Talpa 10000pF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
03063C472MAT2A
03063C472MAT2A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 4700PF 25V X7R 0306