0201ZD472MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZD472MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201ZD472MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 10V X5R 0201
Duomenų lapai: 0201ZD472MAT2A.pdf
  • Pranešimas
0201ZD472MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0201ZD472MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 4700PF 10V X5R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 641233 pcs Duomenų lapas 0201ZD472MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Talpa 4700pF Programos General Purpose