0201YC101MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YC101MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201YC101MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 16V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.0201YC101MAT2A.pdf2.0201YC101MAT2A.pdf
  • Pranešimas
0201YC101MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0201YC101MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 100PF 16V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 775339 pcs Duomenų lapas 1.0201YC101MAT2A.pdf2.0201YC101MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Talpa 100pF