0201YA100DAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YA100DAQ2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0201YA100DAQ2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 16V NP0 0201
Duomenų lapai: 1.0201YA100DAQ2A.pdf2.0201YA100DAQ2A.pdf3.0201YA100DAQ2A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
0201YA100DAQ2A specifikacijos
Dalies numeris 0201YA100DAQ2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 10PF 16V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5784 pcs Duomenų lapas 1.0201YA100DAQ2A.pdf2.0201YA100DAQ2A.pdf3.0201YA100DAQ2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 10pF