02015JR55PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02015JR55PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02015JR55PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.55PF 50V 0201
Duomenų lapai: 02015JR55PBSTR.pdf
  • Pranešimas
02015JR55PBSTR specifikacijos
Dalies numeris 02015JR55PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.55PF 50V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267594 pcs Duomenų lapas 02015JR55PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 02015JR55PBSTR/500
02015JR55PBSTR\500
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.55pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric) Talpa 0.55pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK DISTANCE PIECE METAL
Sandelyje: 80804 pcs
parsisiųsti: 0201605.pdf
RFQ
02015JR65PBSTR
02015JR65PBSTR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 0.65PF 50V 0201
Sandelyje: 85414 pcs
parsisiųsti: 02015JR65PBSTR.pdf
RFQ
02015J1R6PBSTR
02015J1R6PBSTR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 1.6PF 50V 0201
parsisiųsti: 02015J1R6PBSTR.pdf
apibūdinimas: CONN CONTACT STRIP 16POS .200