02015J0R7PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02015J0R7PBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02015J0R7PBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.7PF 50V 0201
Duomenų lapai: 02015J0R7PBSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
02015J0R7PBSTR specifikacijos
Dalies numeris 02015J0R7PBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.7PF 50V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234954 pcs Duomenų lapas 02015J0R7PBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.02pF
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 02015J0R7PBSTR/500
02015J0R7PBSTR\500
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.7pF Thin Film Capacitor 50V 0201 (0603 Metric) Talpa 0.7pF