02013J1R1ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02013J1R1ABSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02013J1R1ABSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 1.1PF 25V 0201
Duomenų lapai: 02013J1R1ABSTR.pdf
  • Pranešimas
02013J1R1ABSTR specifikacijos
Dalies numeris 02013J1R1ABSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 1.1PF 25V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 304318 pcs Duomenų lapas 02013J1R1ABSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.05pF
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Išsamus aprašymas 1.1pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric)
Talpa 1.1pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
02013J1R0ABWTR
02013J1R0ABWTR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP THIN FILM 1PF 25V 0201