02011J0R3ZBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
02011J0R3ZBSTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 02011J0R3ZBSTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201
Duomenų lapai: 02011J0R3ZBSTR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
02011J0R3ZBSTR specifikacijos
Dalies numeris 02011J0R3ZBSTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 203548 pcs Duomenų lapas 02011J0R3ZBSTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±0.01pF
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 02011J0R3ZBSTR/500
02011J0R3ZBSTR\500
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Išsamus aprašymas 0.3pF Thin Film Capacitor 100V 0201 (0603 Metric) Talpa 0.3pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: CONN/JUMP FOR MOD TERM BLCK 3POS