0101YA3R9CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0101YA3R9CAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0101YA3R9CAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 3.9PF 16V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: 1.0101YA3R9CAT2A.pdf2.0101YA3R9CAT2A.pdf3.0101YA3R9CAT2A.pdf
  • Pranešimas
0101YA3R9CAT2A specifikacijos
Dalies numeris 0101YA3R9CAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 3.9PF 16V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 900105 pcs Duomenų lapas 1.0101YA3R9CAT2A.pdf2.0101YA3R9CAT2A.pdf3.0101YA3R9CAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 0101YA3R9CAT2A/20K
0101YA3R9CAT2A\20K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.9pF ±0.25pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Talpa 3.9pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: BEI Sensors
apibūdinimas: ENCODER ROTARY 28V